Josef Kondrys, Na Hradčanech 9, 326 00 Plzeň,  @-mail: kondrys@jiko-pohary.cz, Tel: 377 243 267, Fax: 377 243 855

BRICON

Produkty

Reportáže

Odkazy

 

JIKO-POHARY

   Herbots  I   Belgavet  I  Beyers  I  Versele-Laga  I Colombine  I ostatní produkty 

Kvalitní produkty Versele-Laga pro holubi ...


     V roce 1932, byla rodinná společnost Versele obchod s potravinami a restaurací se zahradou. Protože pan Versele byl vizionář v oblasti výroby krmiv pro zvířata pokračoval ve svém úsilí a v roce 1937 postavil novou továrnu vedle Lys v Astene (Deinze) na výrobu krmiv. Společnost expandovala po druhé světové válce, kdy  rozšířila svůj výrobní sortiment. V roce 1958 již továrna v Astene produkovala 200.000 tun svých produktů.
     Dnes Versele produkuje průmyslová krmiva a speciální produkty pro zvířata s ročním obratem  430 milionů euro. Třetí generace Versele's zaměstnává 900 lidí v Belgii a zahraničí. Na mezinárodní úrovni Versele vyvíjí dvě hlavní aktivity.
a) produkce průmyslového krmiva vysoké kvality, které je zavedeno na vnitřním trhu v Beligii, na jih od Nizozemí a severně od Francie. Tyto produkty pro farmy se produkují pod značkou QUARTES. Ve zbytku Evropy, jsou Versele produkty jsou distribuovány v celém Německu, České republice a Maďarsku.
b) kvalitní produkty pro drobné zvířectvo prodávané pod značkou Versele-Laga. Tyto produkty jsou krmiva, doplňky stravy, podpůrné produkty
     Firma Versele dbá na vysokou kvalitu a to ve čtyřech rozměrech: výzkum v oblasti výživné rovnováhy, hmotná zainteresovanost s ohledem na finanční dostupnost produktů (optimalizace nákladů na výrobu), zachování vlivu potravního řetězce a prostředí, přísná kontrola nezávadnosti produktů jak pro zvířata tak pro lidi
Carmine
Combi-mix
Energy-Corn
Colombine Garlic Oil
Grid Redstone only
Grit with Redstone
Pickstone Pots
Sneaky Mixture
Success-Corn
Testing Service Kit
Virocid Disinfectant
Vita

Podrobnější katalog produktů připravujeme...

» katalogy zboží

» ceníky produktů 

» odkazy  

» prodejní místa

» Reportáže z akcí


Copyright © 2005 ~  www.jiko-pohary.cz  ~  Všechna práva vyhrazena

www.wircomp.cz